čtvrtek 17. září 2015

DEWI.CZTrvalo to dlouho, předlouho, ale konečně je na světě nový web! K dokonalosti mu tedy ještě chybí pár úprav, na kterých se již pracuje, ale jinak je již funkční. Pár grafických úprav doplňují ještě podrubriky pro lepší hledání článků. Na webu již můžete najít některé články přetáhlé z tohoto blogu a určitě jich bude stále více přibývat. Brzy též bude fungovat doména dewii.cz, takže se nebudete muset bát, že jste napsali špatný počet i! :D A jako bonus se v dohledné době též spustí e-shop připojený k webu. Čekejte mé oblíbené potraviny jako jsou oříšková másla či proteiny a též mou knihu Veganův průvodce. 

Budu ráda, když mi povíte, co vám na webu chybí či vadí. Pokud usoudím, že jde o dobrou poznámku, budu se snažit s tím udělat cokoliv pro zlepšení :)

DEWI.CZ

7 komentářů:

 1. Web vypadá moc dobře, přidávám do oblíbených :)

  OdpovědětVymazat
 2. Ahojky, Chci se jen zeptat kam zmizel tvůj clanek o zverimexu?

  OdpovědětVymazat
 3. Ahoj :) Tvoj nový web je designovo naozaj veľmi krásny, chválim :) Akurát mi tam chýba prehľadnejšie rozdelenie receptov, presne tak, ako je to na tomto blogu- slané, sladké, raňajky, polievky, hlavné jedlo :) Inak, super, palec hore :)

  OdpovědětVymazat
 4. Web je pěkně zpracovaný, ale raději jsem měla blog. Na webu se nevyznám, je pro mě takový nepřehledný.

  OdpovědětVymazat
 5. Držím palce! :))
  partofnicol.blogspot.sk

  OdpovědětVymazat